1XE27 max 40W , 1XG9 max 10W only LED
| Specifications | |
| Lamp includes source of light | No |
| Light source | G9; E27 |
| Light sources type | Replaceable |
| Maximum wattage | 40W,10W LED |
| Number of light sections | 1 |
| Number of light sources | 2 |
| Dimentions | |
| Distance from wall | 22 cm |
| Height | 25 cm |