Το Φωτιστικό N 8921 αποτελείται από επτά ορειχάλκινους σωλήνες, που κρέμονται από την ατσάλινη ράγα σε διαφορετικό ύψος, δημιουργώντας ένα εκπληκτικό αισθητικό αποτέλεσμα. Απαιτεί 7 λαμπτήρες LED G9 ΜΑΧ 10W, οι οποίοι δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
Ποιότητα:
| Specifications | |
| Lamp includes source of light | No |
| Light source | G9 |
| Light sources type | Replaceable |
| Maximum wattage | 7x10W only LED |
| Number of light sections | 1 |
| Number of light sources | 7 |
| Dimentions | |
| Height | 130 cm |
| Height of shade | 49 cm |
| Soffit ceiling height | 2.2 cm |
| Soffit ceiling width | 30 cm |
| Width | 30 cm |